Milé mamičky, podujatie pre Vás a pre Vaše deti, Štvornožky ku knihám, dostáva krídla aj v roku 2020. V snahe priblížiť sa Vám ešte viac, sa toto podujatie realizuje na všetkých pobočkách. Pravidelne sa teda budeme stretávať vždy druhú stredu v mesiaci o 10:00 hod., a to v Detskej knižnici Slniečko a na pobočkách Sídlisko 3, Sídlisko 2, Sekčov a Šváby.
Termín nášho najbližšieho stretnutia je 12. február 2020 o 10:00 hod. Téma na február: Tučniaky a iné zimné zvieratká. Budeme si čítať rozprávku o tučniakovi, rozprávať sa budeme o zvieratkách, ktoré žijú vo veľkej zime a tešiť sa môžete aj na tvorivé dielne

S deťmi sa môžete tešiť aj na čítanie rozprávky od Katky Koščovej, ktorá zavíta k nám do knižnice. Chcete vedieť kde a kedy? Hmmm, tak to Vám neprezradíme. Objaviť sa totiž môže kedykoľvek a na ktorejkoľvek našej pobočke. My sa už tešíme. A čo Vy? A nezabudnite, podujatie bude pre Vás každú druhú stredu v mesiaci pripravené na všetkých našich pobočkách. Vhodné pre deti vo veku od 1 do 4 rokov.

Tešíme sa na Vás. Do skorého videnia a do štvornožkovania. ️

Podujatie je spoplatnené sumou 1 € na každé dieťa. Utŕžené peniaze budú použité na nákup materiálu na tvorivé dielne. Ďakujeme.